BLACK TO COMM + LE REVELATEUR + GNOD + NO UFO'S + MATHIEU SERRUYS

Vr 01 mei 2015
21:00

BLACK TO COMM (de)
Mark Richter gebruikt vinyl en shellac loops, antieke elektronica, blaasorgels, Youtube samples, al dan niet bewerkte stemopnames, fieldrecordings en een resem aan instrumenten en effecten om veelgelaagde geluidscollages te maken. Als kers op de geluidstaart zijn die collages vaak verbazend catchy.

▻ http://www.blacktocomm.org

NO UFO’S (ca)
Konrad Jandav maakt gootsteen - ‘kosmische trash’ - collages met een weidse variëteit aan geluiden, teksturen, tijdperken en regio’s.
Abstracties, improvisaties, schetsen, geprogrammeer, vocalen, gitaar, field recordings, hypnotische stromen en meer van deze trefwoorden zijn allen even treffend.

▻ http://www.discogs.com/artist/1824281-No-UFOs

GNOD (vk)
Drone psych/noise/feedback collectief uit Manchester England.

▻ http://ingnodwetrust.tumblr.com

LE REVELATEUR (ca)
Elektronica-adept Roger Tellier-Craig en videoartieste Sabrina Ratté delen een fascinatie voor elektronisch beeld en geluid. Het duo put voor hun creaties uit een breed arsenaal van digitale en analoge technologieën.

▻ http://le-revelateur.tumblr.com

MATHIEU SERRUYS (be)
Serruys bracht onlangs zijn debuutplaat ‘On Germaine Dulac’ uit op het label Baadm, waar hij tevens mede-oprichter van is. Het werd een atmosferische plaat vol getemperde monumentaliteit, delicate emoties en geërodeerde textuur.

▻ http://baadm.org/releases/mathieu-serruys-on-germaine-dulac

Inkom: 10€ (voor concerten en theater)